Co o nás napsali naši zákazníci

Martin Dědek

I přes složité rozměry chodby a netradičního zadání se pánům z BláhaKovo povedlo ušít schody a lávku přesně na míru. Nejvíce si cením perfektní domluvy od prvotní konzultace, až po samotnou montáž. Během příprav jsme narazili na několik technických výzev, ale vždy se jim povedlo najít vhodné řešení, jak situaci elegantně vyřešit. Nemůžu vytknout jedinou věc a tuto rodinou firmu vřele doporučuji!

Jakub Vilimovský

Firma BláhaKovo mi zrealizovala vstupní branku navazující k novému oplocení. Branku navrhli a ve velmi krátké době vyrobili a namontovali. Zajistili i nadstandardní lakování, namísto pozinkové úpravy. Od první schůzky jsem byl s průběhem spokojen. Společnost doporučuji.
 
 
 

Petr Stolín

Původně jsem měl na vjezdu do pozemku starou dvoukřídlou bránu. Kvůli bezpečnosti a pohodlí jsem se rozhodl nechat si udělat bránu elektrickou. Známý mi doporučil Bláha-kovo a tak jsem je kontaktoval. Chlapi přijeli, zhodnotili situaci, zaměřili a dali mě návrh technického řešení. Za 2 měsíce přijeli s tou pozinkovanou kráskou, namontovali, zapojili a bylo hotovo. Momentálně mám bránu tři roky a jsem naprosto spokojený.

Vaše reference jsou pro nás důležité!

Napište nám i vaši zkušenost, rádi se o ni podělíme.

    Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti BláhaKovo k zpracování vašich osobních údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi osobními údaji najdete na stránce Ochrana osobních údajů.